Batériová riadiaca jednotka Rain Amico PRO - 2

Kód: R-200.4064502
Neohodnotené
Značka: Rain
€80,27 €66,89 bez DPH
Skladom

Rain Amico PRO - 2 je 2-okruhový batériový ovládač, ktorý sa dá použiť na miestach, kde nie je k dispozícii sieťové pripojenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Riadiaca jednotka je najdôležitejším prvkom automatického zavlažovacieho systému. Umožňuje ovládať zavlažovacie zóny, nastaviť čas a frekvenciu zavlažovania. K jeho variantom patrí najjednoduchší kohútikový ovládač alebo dokonca najsofistikovanejší priemyselný ovládač. Existujú sieťové alebo batériové, pevné alebo rozšíriteľné, vnútorné alebo vonkajšie, ručne programovateľné alebo inteligentné ovládače (pripojené k internetu). Funkciou ovládača je otváranie alebo zatváranie elektromagnetických ventilov, spracovanie signálov senzorov alebo dokonca čerpadla podľa nastavených programov.

Batériový ovládač Rain Amico PRO je určený na zavlažovanie malých záhrad, kde nie je k dispozícii sieťové pripojenie alebo by bolo príliš nákladné ich vybavenie. Je to vysoko spoľahlivý a dlhodobý produkt s vyváženým výkonom. Tento typ ovládača je k dispozícii v 1, 2 alebo 4 zónových verziách. Ovládač Amico PRO má špeciálny kryt, krytie IP68 chráni jeho jadro, takže ho možno nainštalovať do ventilovej šachty (aj keď je nainštalovaný pod vodou). Ovládač môže byť namontovaný priamo na solenoid elektroventilu alebo môže byť namontovaný na ventilovú šachtu Rain pomocou vhodných konzol. Vďaka veľmi jednoduchému a prehľadnému návodu môže každý ľahko pochopiť, ako nastaviť programy, spustiť alebo zastaviť zavlažovanie. 2x 1,5 V AA batérie (nie sú súčasťou) zaručujú celosezónnu prevádzku. Ovládače Rain fungujú pomocu jednoduchého 3-krokového programovania:

  1. Začiatok zavlažovania,
  2. Trvanie zavlažovania,
  3. Opakovanie zavlažovania.

Ovládač môže byť pripojený k normálne zatvorenému dažďovému senzoru. Tento ovládač má 2 programy (A a B), zavlažovanie sa môže začat každých 6, 12 alebo 24 hodín alebo maximálne 15 dní pri opakovaných cykloch. Čas behu  zón je možné nastaviť od 1 do 240 minút v krokoch po 1 minúte u 1-zónového ovládača, od 1 do 180 minút v krokoch po 1 minúte u viaczónových ovládačov. Ovládače Amico PRO sú vybavené širokouhlým podsvieteným LCD displejom, ktorý zobrazuje najbližsí čas zavlažovania a úroveň nabitia batérie. Je možné manuálne spustiť a zastaviť zavlažovanie pomocou tlačidla.

Rain Amico PRO - 2 je 2-okruhový batériový ovládač. Vysoko spoľahlivá, univerzálna a vysoko funkčná domáca riadiaca jednotka. Je to batériový ovládač, takže môže ovládať akýkoľvek 9 V elektromagnetický ventil. Jeho programovanie je veľmi jednoduché a bolo vyvinuté tak, aby ho mohol vykonať každý. Všetky nastavenie sú ľahko čitateľné z displeja.

PARAMETRE
Počet sekcií: 2
Typ: Pevný
Prevedenie: Vonkajšie plastové
2 programy
Trvanie zavlažovania u sekcie: 1 - 180 min
Zavlažovacie cykly: od každých 6 hodín do 1x za 15 dní
Ukazovateľ aktuálneho času
Ukazovateľ štartovacieho času
Ukazovateľ trvania dĺžky zavlažovania
Ukazovateľ frekvencie zavlažovania
Ukazovateľ nasledujúceho zavlažovania
Odpočítavanie zavlažovania
Veľký podsvietený 3″ displej
Funkcia nízkej spotreby betérií
ELEKTRICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
IP68 vodotesnosť
Prevádzka len so solenoidom 9 VDC
Je možné pripojiť dažďového senzora
Dodávka el. energie cez 2 x 1,5 V AA alkalické batérie (nie je súčasťou balenia)

Dodatočné parametre

Kategória: Batériové riadiace jednotky
Počet sekcií: fix 2
Balenie: Kartón: 5 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: