Batériová riadiaca jednotka Rain Amico PRO - 2

Kód: R-200.4064200
Neohodnotené
Značka: Rain
€96,40 €80,33 bez DPH
Skladom

Rain Amico PRO - 2 je 2-okruhový batériový ovládač, ktorý sa dá použiť na miestach, kde nie je k dispozícii sieťové pripojenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Riadiaca jednotka je najdôležitejším prvkom automatického zavlažovacieho systému. Umožňuje ovládať zavlažovacie zóny, nastaviť čas a frekvenciu zavlažovania. K jeho variantom patrí najjednoduchší kohútikový ovládač alebo dokonca najsofistikovanejší priemyselný ovládač. Existujú sieťové alebo batériové, pevné alebo rozšíriteľné, vnútorné alebo vonkajšie, ručne programovateľné alebo inteligentné ovládače (pripojené k internetu). Funkciou ovládača je otváranie alebo zatváranie elektromagnetických ventilov, spracovanie signálov senzorov alebo dokonca čerpadla podľa nastavených programov.

Batériový ovládač Rain Amico PRO je určený na zavlažovanie malých záhrad, kde nie je k dispozícii sieťové pripojenie alebo by bolo príliš nákladné ich vybavenie. Je to vysoko spoľahlivý a dlhodobý produkt s vyváženým výkonom. Tento typ ovládača je k dispozícii v 1, 2 alebo 4 zónových verziách. Ovládač Amico PRO má špeciálny kryt, krytie IP68 chráni jeho jadro, takže ho možno nainštalovať do ventilovej šachty (aj keď je nainštalovaný pod vodou). Ovládač môže byť namontovaný priamo na solenoid elektroventilu alebo môže byť namontovaný na ventilovú šachtu Rain pomocou vhodných konzol. Vďaka veľmi jednoduchému a prehľadnému návodu môže každý ľahko pochopiť, ako nastaviť programy, spustiť alebo zastaviť zavlažovanie. 2x 1,5 V AA batérie (nie sú súčasťou) zaručujú celosezónnu prevádzku. Ovládače Rain fungujú pomocou jednoduchého 3-krokového programovania:

  1. Začiatok zavlažovania,
  2. Trvanie zavlažovania,
  3. Opakovanie zavlažovania.

Ovládač môže byť pripojený k normálne zatvorenému dažďovému senzoru. Tento ovládač má 2 programy (A a B), zavlažovanie sa môže začať každých 6, 12 alebo 24 hodín alebo maximálne 15 dní pri opakovaných cykloch. Čas behu  zón je možné nastaviť od 1 do 240 minút v krokoch po 1 minúte u 1-zónového ovládača, od 1 do 180 minút v krokoch po 1 minúte u viacsekciových ovládačov. Ovládače Amico PRO sú vybavené širokouhlým podsvieteným LCD displejom, ktorý zobrazuje najbližší čas zavlažovania a úroveň nabitia batérie. Je možné manuálne spustiť a zastaviť zavlažovanie pomocou tlačidla.

Rain Amico PRO - 2 je 2-okruhový batériový ovládač. Vysoko spoľahlivá, univerzálna a vysoko funkčná domáca riadiaca jednotka. Je to batériový ovládač, takže môže ovládať akýkoľvek 9 V elektromagnetický ventil. Jeho programovanie je veľmi jednoduché a bolo vyvinuté tak, aby ho mohol vykonať každý. Všetky nastavenie sú ľahko čitateľné z displeja.

Dodatočné parametre

Kategória: Batériové riadiace jednotky
Počet sekcií: 2
Typ: pevný
Pracovný tlak: 1 - 12 bar
Prevedenie: vonkajšie
WiFi pripojenie: nie
Bluetooth pripojenie: nie
Nezávislé programy: 2
Počet štartov na program: 1
Dĺžka závlahy u sekcie: 1 - 180 min
Blokovanie zavlažovania: nie
Počet vstupov pre senzory: 1
Pre ovládanie elektroventilov: 9V DC
Čerpadlo/Masterventil výstup: nie
Oneskorenie medzi sekciami: nie
Vsakovacie cykly: nie
Napájanie: batérie 2 x 1,5V AA (nie je súčasťou balenia)
Balenie: Kartón: 5 ks

1_Programovanie riadiacej jednotky Amico Pro - 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: